Псевдобанкір обдурив жителя Сумщини на 16 200 гривень

Гроші

За останню добу жертвою «банківського» шахрая став 62-річний глуховчанин, який під приводом захисту банківської картки, залишився без 16200 гривень.

З повідомленням про шахрайство на лінію «102» звернувся житель Глухівського району. Поліцейським 62-річний чоловік розповів, що на його мобільний зателефонував так званий працівник банку, який повідомив, що його карткою намагаються скористатися зловмисники, і, під приводом додаткового захисту, вивідав секретну інформацію і повністю спустошив його рахунок.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальні провадження у ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» і роблять все можливе, щоб розшукати зловмисника. Правоохоронці вкотре застерігають жителів області від «банківських» зловмисників і звертаються до громадян з проханням не називати телефонним співрозмовникам секретної інформації по банківській карті. Пам’ятайте, справжні банкіри все операції проводять тільки в банках, а з подібними пропозиціями звертаються тільки шахраї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

  • Анатолий Дунязин

    Сколько уже писалось и говорилось, что работники банка НИКОГДА не звонят своим клиентам! У них там на Глуховщине что, ни радио, ни телевидения, ни прессы, ни интернета? Полная информационная изоляция? Глубокая яма в дремучем лесу? Дикие племена в сельве в бассейне Амазонки и те больше обознаны о том, что творится в мире! Дураков учить надо! Не жалко! Ничуть.! Поделом!

  • Федор Достоевский

    а,говорят что бедно живёмъ!!!

Loading...