Сумщина на 100% виконала план осіннього призову

Армія УкраїниКраще за всіх впоралися Охтирський (146%), Краснопільський (130%), Буринський (127%), Кролевецький (127%), Шосткинський (125%), Конотопський (124%), Сумський (111%), Середино-Будський (111 %), Ямпільський (110%) райони.

Одним з факторів, що сприяли виконанню плану, називають фінансову підтримку військових комісаріатів. Так, тільки в цьому році з обласного бюджету Сумської обласної військового комісаріату було виділено 315 000 гривен. Крім цього, облдержадміністрація організувала надання шефської допомоги всім військовим частинам, які дислокуються на території області. Всього шефської допомоги на Сумщині в поточному році надано на суму понад 4 мільйони гривень.

Спільні скоординовані дії обласної влади, військкоматів і правоохоронних органів допомогли впоратися із завданням на 100%, навіть незважаючи, що в другій декаді листопада показники для Сумщини були збільшені на 16%. І жодне задіяне в заклику установа не залишилася осторонь – все активізували свою роботу без провокаційних дій і резонансних подій.

Райони, де показники вище 100% дали можливість не залишитися області в кінці, хоч в Глухові, Конотопі, Охтирці, Сумах, Ромнах, Шостці планове завдання було виконано не в повному обсязі. Це свідчить, в тому числі, і про недостатній рівень проведення роз’яснювальної роботи серед призовників та їхніх батьків.

Джерело: Данкор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Loading...